Ballina Etiketimet Pranga

Etiketim: Pranga

Shkeli Aktin Normativ, arrestohet drejtuesi i mjetit në Durrës

TIRANË, 4 maj/ ATSH- A. Fortuzi/ Policia Vendore Durrës ka arrestuar një 36-vjeçar, i cili po udhëtonte me automjetin e tij në kundërshtim me...

Tiranë/ Përdornin dokumente të falsifikuara si punonjës policie, dy në pranga

TIRANË, 26 prill/ ATSH- A. Fortuzi/- Policia e Tiranës kanë finalizuar operacionin e koduar 'Kompetencat', duke bërë të mundur arrestimin e një personi dhe...

COVID-19/ Drejtonte automjetin jashtë fashës orare, ndalohet 51-vjeçari në Berat

TIRANË, 22 prill/ ATSH- A. Fortuzi/-Policia e Beratit ka arrestuar një 51-vjeçari i cili po qarkullonte i dehur dhe në kundërshtim me Aktin Normativ...

Vlorë/ Bashkëpunimi me qytetarët çon në pranga 36-vjeçarin e shpallur në...

TIRANË, 22 prill/ ATSH- A. Fortuzi/-  Policia e Vlorës falë bashkëpunimit me qytetarët ka ndaluar një 36-vjeçar të shpallur në kërkim. Sipas policisë së Vlorës,...

VIDEO – Shkelën orarin e qarkullimit/ Policia gjobit 262 shtetas, 29...

TIRANË, 9 prill /ATSH - A. Fortuzi/ Gjatë 24-orëve të fundit në Tiranë janë gjobitur 262 shtetas, 29 drejtues mjetesh dhe 6 njësi tregtare,...

I dënuar me mbi 13 vite burg në Torino, ndalohet në...

TIRANË, 28 mars/ATSH-A. Fortuzi/-Policia e Durrësit njoftoj të shtunën se ka arrestuar Artur Vaqo, 46 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi...

Lufta kundër informalitetit/ Ndalohen pesë persona, shkaktuan dëm financiar prej 20.5...

TIRANË, 4 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/- Policia e Tiranës në kuadër të luftës kundër informalitetit, ka finalizuar operacionin policor të koduar “NDËRMJETËSI", prej nga u arrestuan...

Video/ Manovra të rrezikshme në rrugë, ndalohet 46-vjeçari rrezikon deri në...

  TIRANË, 30 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Policia Rrugore e Tiranës ka ndaluar sot një 46-vjeçar i cili, gjatë një kontrolli ka rezultuar me përqindje më të...

Finalizohet operacioni “Kredia”, 6 të ndaluar

TIRANË, 20 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Policia e Beratit ka finalizuar operacionin "Kredia", duke goditur raste të mashtrimit, me qëllim përfitimin e vlerave monetare. Operacioni u...

Vau i Dejës/ Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon ngjarjen kriminale

TIRANË, 7 janar /ATSH/ -Një 47-vjeçar është vënë në pranga në Vaun e Dejës në Shkodër si dhe janë sekuestruar dy armë zjarri. Në Sallën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA