Ballina Etiketimet Pranga

Etiketim: Pranga

Rinas, tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara, në pranga...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ 3 shtetas janë vënë në pranga pasi tentuan të kalonin kufirin në Rinas me dokumente të falsifikuara. Shërbimet e Policisë Kufitare Rinas...

Elbasan, aksidentoi punonjësin e Policisë, në pranga 31-vjeçari

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Një 31-vjeçar në Elbasan është vënë në pranga pasi nuk iu bind urdhrit të punonjësit të Policisë për të ndaluar dhe...

Kontrollet për sigurinë rrugore, 8 drejtues mjetesh në pranga, pezullohen 39...

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Intensifikimi i kontrolleve nga Njësia Operacionale e Policisë Rrugore, Njësia për Sigurinë e Autostradës Milot-Morinë, Komisariati i Policisë Rrugore Tiranë dhe...

SPAK dërgon për gjykim gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka

TIRANË, 7 Maj/ATSH/ Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka dërguar për gjykim dosjen hetimore në ngarkim të gjyqtares Mimoza Margjeka,...

Mbante hapur lokalin jashtë fashës orare/ Arrestohet pronari, masë administrative 3.000.000...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Policia e Fierit ka arrestuar dhe gjobitur pronarin e një lokali, pasi  mbante hapur lokalin jashtë fashës orare dhe kundërshtoi punonjësit...

Liroi të dënuarin me burgim të përjetshëm/ SPAK arreston gjyqtaren e...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, kanë realizuar mëngjesin e sotëm arrestimin...

Arrestohet sanitarja e spitalit COVID 2/ Akuzohet për mashtrim dhe korrupsion

TIRANË, 13 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Policia e Tiranës ka arrestuar sanitaren në spitalin COVID 2, që akuzohet se ka mashtruar një qytetare, duke u hequr...

Dibër/ Tubim i paligjshëm, Policia procedon 10 shtetas nga mosha 17-24...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH-A. Fortuzi/ Organizuan grumbullim dhe manifestim të paligjshëm, dhe nuk iu bindën urdhrit të punonjësve të policisë, Komisariati i Policisë së Bulqizës...

Kontrollet për masat anti-COVID/ Gjobë me nga 3.000.000 lekë dy shtetas...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19, duke...

Organizuan dasma në shkelje të masave antiCOVID/Gjobiten me nga 1 milion...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Policia e Shtetit ka gjobitur me nga 1 milion lekë gjobë tre administratorë lokalesh në Berat, Fier dhe Fushë-Krujë për shkelje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA