Ballina Etiketimet Praktikat mesimore

Etiketim: praktikat mesimore

Programi Kombëtar i Praktikave të Punës/ Kristi, një prej 210 të...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka prezantuar nëpërmjet një videoje Kristi Isakun, e cila jep kontribut pranë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA