Ballina Etiketimet Portal

Etiketim: portal

Ngrihet portali “Arkiva elektronike e akteve”/ Akses publikut dhe praktikantëve të...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Qendra e Botimeve Zyrtare ngriti portalin “Arkiva elektronike e akteve”, i cili siguron akses shumë të mirë të publikut dhe praktikantëve...

Portali qeveritar e-Albania vlerësohet botërisht si model suksesi/ Shteti në xhepin...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Portali qeveritar e-Albania vlerësohet botërisht si model suksesi! Raporti i OECD, OKB dhe i Departamentit Amerikan të Shtetit, kanë veçuar pozitivisht...

SHBA – Facebook portal informacioni enkas për COVID-19

UASHINGTON, 19 mars /ATSH-ANSA/ - Një portal për të hyrë në të gjitha informacionet në lidhje me koronavirusin. Mark Zuckerberg prezanton qendrën e informacionit të...

Mbi 2200 infermierë të punësuar pas aplikimit në portalin “Infermierë për...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ Klara Bajramaj dhe Fatjona Canaj janë infermieret e reja të qendrës shëndetësore në Selenicë të Vlorës, që e kanë fituar vendin...

“Mjekë për Shqipërinë”, punësohet si mjeke e përgjithshme pas aplikimit në...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH/ Doktoreshë Valbona Salko është një nga 79 mjekët e përgjithshëm të cilët i janë bashkuar sistemit shëndetësor publik përmes portalit  "Mjekë...

Pas konkurrimit në portalin “Mësues për Shqipërinë”, punësohet në shkollën 9-vjeçare...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Mariglena është një prej rasteve të shumta që falë një procesi transparent të konkurrimit në portalin "Mësues Për Shqipërinë" sot ushtron...

5,953 përdorues të rinj në portalin e-Albania, 62, 747 dokumente të...

TIRANË, 6 tetor/ATSH/5,953 është numri i përdoruesve të rinj të regjistruar në portalin qeveritar e-Albania gjatë 2019, që marrin on line 527 shërbime të...

“Mjekë për Shqipërinë”, shpallen procedurat e pranimit për mjekë të përgjithshëm...

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes ka shpallur procedurat e pranimit dhe emërimit të mjekëve në institucionet shëndetësore publike në Republikën e...

Brenda shtatorit testohen mbi 1700 infermierë

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Mbi 1 mijë e 700 infermierë do të konkurrojnë brenda muajit shtator për t'u punësuar përmes portalit “Infermierë për Shqipërinë”. Për herë...

Fiskalizimi/ Testohet në portalin “e-Albania” certifikata elektronike

TIRANË, 17 shtator /ATSH/ Subjektet private në fushën e IT të interesuara për zhvillime aplikacioni software në kuadër të projektit të Fiskalizimit, tashmë mund...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA