Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

SOFT NEWS – Edhe gjermanët… vjedhin luleshtrydhe?!

LAMBSHEIM, 23 maj /ATSH-DPA/ - Disa persona kanë shkulur pothuajse tërësisht një fushë me luleshtrydhe në jugperëndim të Gjermanisë. Policia tha se po kërkonte dëshmitarë,...

GJERMANI – Policia operacion gjigant kundër krimit të organizuar

BERLIN, 22 maj /ATSH- DPA/ - Policia gjermane nisi kontrollet në shumë apartamente në 11 qytete në shtetin e Nordrhein-Westfalisë, si pjesë e një...

Kontrollet për sigurinë, policia e Vlorës procedon 64 shtetas

TIRANË, 20 Maj/ATSH/-Drejtoria Vendore e Policisë, Vlorë, gjatë punës intensive të kryer gjatë javës së kaluar me qëllim parandalimin e paligjshmërisë, ka filluar procedimet...

Policia kontrolle në Tiranë, 214 shtetas të proceduar

TIRANË, 13 maj/ATSH/- Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë ka proceduar penalisht gjatë javës që lamë pas 214 shtetas për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë,...
video

FOTO/Protestuesit hedhin bomba molotov te Drejtoria e Policisë

TIRANË, 11 Maj /ATSH/ -Protestuesit e opozitës janë mbledhur para Drejtorisë së Tiranës ku situata është tensionuar. Protestuesit kanë hedhur molotov, fishekzjarrë dhe kapsolla në...

Fuga: Policia në kohën e Bashës vrau 4 protestues, sot Policia...

TIRANË, 11 Maj /ATSH/ -Drejtori i Komunikimit në Kryeministri, Endri Fuga ka treguar sot ndryshimin mes sjelljes së Policisë kur Lulzim Basha ishte Ministër...

VIDEO/ Policia thirrje me megafon protestuesve: Ruani qetësinë

TIRANË, 11 maj /ATSH/ - Policia iu bën thirrje në megafon protestuesve dhe organizatorëve të protestës së opozitës për të mos përdorur mjete piroteknike...

FOTO/ Merr flakë një protestues, ndërhyn policia

TIRANË, 11 maj /ATSH/ - Një protestues i opozitës ka marrë flakë pas hedhjes së bombave molotov nga ana e protestuesve. Por ka qenë i...

Protestuesit shashka, kapsolla dhe bojë në drejtim të Kryeministrisë

TIRANË, 11 maj /ATSH/ - Protesta e opozitës ka nisur rreth orës 18:30, teksa mes protestuesve ka edhe persona të maskuar. Protestuesit kanë ndezur flakadanë,...

Shkodër/ Premtonte për marrjen e provimit të licencës në mësuesi, arrestohet

TIRANË, 8 maj /ATSH/ - I premtonte për marrjen e provimit të licencës në mësuesi si dhe për të drejtë studimi jashtë shtetit për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA