Ballina Etiketimet Policia Masa

Etiketim: Policia Masa

Mosmbajtja e maskave në ambientet publike/ 649 gjoba për qytetarët gjatë...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH – I. Vata/ Policia e Shtetit gjatë kontrolleve në të gjithë vendin, për monitorimin e zbatimit të masave antiCovid ka...

Masat antiCovid/ Masë administrative për 1710 qytetarë dhe 10 administratorë lokalesh

TIRANË, 16 nëntor  /ATSH – I. Vata/ Në kuadër të kontrolleve në të gjithë vendin për zbatimin e masave antiCovid, Policia e Shtetit ka...

Policia e Shtetit, masa për motomjetet që shkelin rregullat e qarkullimit

TIRANË ,23 shtator /ATSH - I. Vata/- Policia e Shtetit njofton se vijon puna e rrugorëve të kryeqytetit për dokumentimin e drejtuesve të motomjeteve...

Sezonit turistik, Policia e Durrësit: 1021 masa administrative

TIRANË, 13 gusht /ATSH - I. Vata/ -Policia Rrugore e Durrësit ka shtuar angazhimin për përballimin e fluksit gjatë sezonit turistik veror dhe rritjen...

Moti me dëborë, Policia e Shtetit masa shtesë për sigurinë në...

TIRANË, 14 janar /ATSH- I. Vata/ - Si pasojë e motit të keq me dëborë dhe prezencë akulli në rrugë, Policia e Shtetit ka rritur...

Tiranë, 478 masa për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/493891111104528/?t=1 TIRANË, 9 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Policia Rrugore e Tiranës, referuar ankesave që përcjellin këmbësorët por jo vetëm, për shkak të mosdhënies së...

Policia Tiranës, masa shtesë për sigurinë rrugore gjatë fundjavës

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/2525016247510323/?t=1 TIRANË, 13 tetor /ATSH- I. Vata/ - Policia Rrugore e Tiranës ka ushtruar kontrolle të shtuara në funksion të parandalimit të aksidenteve rrugore, përgjatë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA