Ballina Etiketimet Policia Kosove Shqiperi

Etiketim: Policia Kosove Shqiperi

Fluks i lartë turistësh, policia e Kosovës dhe e Shqipërisë me...

TIRANË,10 gusht/ATSH- I. Vata/ - Policia e Kosovës dhe e Shqipërisë vazhdojnë patrullimet e përbashkëta në shërbim për ruajtjen e parametrave rrugurë gjatë sezonit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA