Ballina Etiketimet Policia Durres

Etiketim: Policia Durres

Forca e Ligjit godet në Durrës, sekuestrohen armë dhe municione luftarake

TIRANË, 13 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Policia e Shtetit ka finalizuar me sukses operacioni i koduar "Guns 18", ku bërë të mundur të...

Policia Kufitare: Kujdes, mos prisni polica sigurimi të parregullta

TIRANË,9 gusht/ATSH- I. Vata/ - Policia Kufitare u vjen në ndihmë të gjithë qytetarëve që udhëtojnë drejt vendit tonë dhe ju bënë apel të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA