Ballina Etiketimet Polici

Etiketim: polici

1500 pasuri të sekuestruara nga OFL/ Lleshaj: Në fund të dhjetorit...

TIRANË, 30 nëtor/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj garantoi sot se Policia e Shtetit është e angazhuar në maksimum për të luftuar krimin, duke...

Shkelën masat antiCOVID/ Masë administrative 1 milion lekë për 4 lokale...

TIRANË, 29 nëntor/ATSH/ Në kuadër të kontrolleve për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Policia e Durrësit ndëshkoi me masë administrative 1.000.000 lekë, 2 subjekte...

Kërkonin azil në vendet e BE-së dhe Mbretërinë e Bashkuar/ Riatdhesohen...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ Policia e Shtetit vijon bashkëpunimin me homologët, për evidentimin dhe riatdhesimin e shtetasve shqiptarë që kanë tentuar për të kërkuar azil...

Dhuna në familje dhe ndaj grave/ Ruçi, letër krerëve të Drejtësisë...

TIRANË, 27 nëntor /ATSH/ Në kuadrin e  ditëve të fushatës kundër dhunës ndaj grave, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, u është drejtuar me një...

Protokollet antiCovid/ Masë administrative për 512 qytetarë, u konstatuan pa maskat...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Strukturat e Policisë së Shtetit, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, kanë vijuar kontrollet në...

Pika kufitare e Kapshticës e mbyllur deri më 4 dhjetor/ Policia...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH-A. Fortuzi/ Me vendim të qeverisë greke, pika kufitare e Kapshticës në Korçë do të qëndrojë e mbyllur deri në datën 4...

Vetingu në Polici/ Konfirmohet në detyrë kreu i SHÇBA, Muhamet Rrumbullaku

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/ Muhamet Rrumbullaku, me funksion drejtor i përgjithshëm i SHÇBA-së, ka kaluar "sitën" e Vetingut. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit, pasi ka bërë...

Kufizimet antiCOVID/ Masë administrative ndaj 612 qytetarëve dhe për 20 administratorë...

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/ Policia e Shtetit, gjatë kontrolleve të në gjithë vendin, për respektimin e masave antiCOVID, ka ndëshkuar me masë administrative 612 qytetarë...

Masa të shtuara për rritjen e sigurisë rrugore, 11 leje drejtimi...

TIRANË, 7 nëntor /ATSH/ 11 Leje drejtimit të pezulluar dhe 2 të arrestuar është rezultati i kontrolleve me radar në aksin "Sauk -Teg". Policia Rrugore...

Hetime të përbashkëta me policinë malazeze/Arrestohen 2 prej personave të përfshirë...

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Hetimet e përbashkëta mes Policisë së Shtetit dhe policisë malazeze zbardhën tentativën për trafikimin e një sasie të konsiderueshme lënde narkotike,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA