Ballina Etiketimet Pogradec

Etiketim: Pogradec

Vetingu/ Konfirmohet në detyrë drejtuesi i Prokurorisë së Pogradecit, Sotir Kllapi

TIRANË, 13 Maj /ATSH/ - Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë këtë të hënë drejtuesin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Pogradec,...

Basha: Pa lirinë e votës nuk ka asnjë liri tjetër, nuk...

TIRANË, 9 maj /ATSH/ - Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se, “pa lirinë e votës nuk ka asnjë liri tjetër, nuk...

KPK seancë dëgjimore me kreun e Prokurorisë së Pogradecit

TIRANË, 7 maj /ATSH-Arbi Fortuzi/ - Sotir Kllapi, drejtues i Prokurorisë së rrethit Pogradec do të dalë të enjten para trupës së Komisionit të...

Pogradec/ Pastrohen plazhet buzë liqenit

TIRANË, 1 prill/ATSH/ - Në Pogradec po bëhen të gjitha përgatitjet për sistemimin e infrastrukturës përpara nisjes së sezonit turistik. Konkretisht bashkia ka nisur punën...

Dhurimi vullnetar i gjakut ka vlera të jashtëzakonshme

TIRANË, 20 mars /ATSH/ - Kontributi nëpërmjet dhurimit vullnetar të gjakut, ka vlera të jashtëzakonshme. Presidenti i Republikës, Ilir Meta vizitoi sot qytetin e Pogradecit...

Pogradec/ Më tepër vëmendje ndaj komunitetit rom

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Më tepër vëmendje ndaj komunitetit rom në Pogradec premtoi sot kryetari i bashkisë, Eduard Kapri gjatë një takimi me përfaqësues të komunitetit...

Programet e BE-së, ditë informimi me të rinjtë e Progradecit

TIRANË, 29 janar/ATSH/ Të rinjtë e Pogradecit u informuan sot mbi mundësitë për të përfituar nga programet e Bashkimit Europian në arsim. Njësia e Integrimit...

Pogradec, emergjencë reduktimi i përdorimit të druve të zjarrit

TIRANË, 24 janar/ATSH/ - Bashkia e Pogradecit është e hapur kundrejt çdo lloj bashkëpunimi që çon në të mirën e komunitetit dhe sigurisht në...

Ngricat në Pogradec, pastrohen rrugët në blloqet e banimit

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Moti me temperatura të ulëta ka shkaktuar ngrica në rrugët e Pogradecit, ndaj dhe bashkia është angazhuar në terren për pastrimin...
video

Reshjet e borës, pamje magjepsëse në aksin Qafë Thanë-Lin-Pogradec-Qafë Plloçë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/367470097383292/ TIRANË, 13 janar/ATSH/ Reshjet e borës që kanë përfshirë vendin kanë krijuar pamje magjepsëse në rrugën e re Qafë Thanë-Lin-Pogradec-Qafë Plloçë, në juglindje të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA