Ballina Etiketimet PO

Etiketim: PO

BRUKSEL – BE: Tepër vonë për një ‘’po’’ zyrtare mbi Brexit

BRUKSEL, 16 tetor /ATSH-ANSA/ - Është tepër vonë për t'i dhënë një ''po'' zyrtare marrëveshjes së Brexitit,  nëse do të ketë një të tillë,...

SHKUP – Zaev ofron amnisti në këmbim të ”po”-së për emrin

SHKUP, 15 tetor /ATSH-ANSA/ - Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev u ka ofruar amnisti deputetëve të opozitës, të cilët janë në gjyq për dhunën në...

MAQEDONI – Mbyllet fushata elektorale për referendumin për emrin

SHKUP, 27 shtator /ATSH-ANSA/ - Mbyllet në mesnatë fushata elektorale dhe fillon heshtja zgjedhore, dy ditë përpara referendumit të së dielës, zgjedhje vendimtare për...

SHKUP – Zaev: Qytetarët të marrin vendim të mençur për vendin...

SHKUP, 25 shtator /ATSH-ANSA/ - Qeveria dhe opozita maqedonase janë duke bërë apelet e fundit përpara referendumit vendimtar të së dielës, ku qytetarët do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA