Ballina Etiketimet Pluhuri

Etiketim: pluhuri

MJEDIS – Pluhuri i gomave dhe frenave ndot njësoj si shkarkimet...

ROMË, 3 shkurt /ATSH-ANSA/ - Pluhuri mikroskopik i gjeneruar nga konsumi i gomave dhe frenave në asfalt është përgjegjës për ndotjen njësoj si shkarkimet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA