Ballina Etiketimet Platforma

Etiketim: platforma

“Shqiperiaqeduam.al”, zgjidhje mbi 26 mijë ankesave të qytetarëve

TIRANË, 14 prill /ATSH/-  Përmes platfomës “Shqiperiaqeduam.al”, qytetarët po gjejnë gjithnjë e më shumë përgjigje dhe zgjidhje për problemet dhe ankesat e tyre. Këtë javë...
video

Ish-ushtarakut i njihet pensioni i plotë i pleqërisë

TIRANË, 4 prill /ATSH/ - Arqile Veshi, një ish-ushtarak tashmë në pension gjeti zgjidhje tek platforma e bashkëqeverisjes pas llogaritjes së gabuar të pensionit...
video

Sorollatej prej 2 muajsh, qytetarja merr zgjidhje brenda 10 ditësh në...

TIRANË, 4 prill /ATSH/ - Valbona Gjokaj, banore e zonës 11 në Tiranë, gjeti zgjidhje përmes platformës së bashkëqeverisjes për një problem që i...

Platforma e bashkëqeverisjes, mbi 25 mijë ankesa të zgjidhura

TIRANË, 24 mars /ATSH/ Rritet numri i kërkesave dhe ankesave në platformën e bashkëqeverisjes, e krijuar për t'u dhënë akses qytetarëve në zgjidhjen e...

Platforma e bashkëqeverisjes, 21 474 ankesa të zgjidhura

TIRANË, 3 mars /ATSH/ Platforma e bashkëqeverisjes, një mekanizëm eficient në zgjidhjen e problemeve të qytetarëve, çdo ditë e më shumë po merr interesin...
video

Ankesa në “Shqiperiaqeduam.al”, qytetari merr certifikatën e legalizimit pas 13 vjet...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ 13 vjet pasi kishte aplikuar për legalizimin e banesës, qytetari nga Tiranë, Mehdi Selmani ka në dorë certifikatën e pronësisë pas...

Platforma e bashkëqeverisjes, 22 234 raste të zgjidhura në nivel qendror...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH/ – Qytetarët po rrisin interesin për zgjidhjen e problemeve të tyre, përmes platformës së bashkëqeverisjes “shqiperiaqeduam.al”, ndërsa po rritet edhe...
video

U mbifaturua për energjinë elektrike, qytetari nga Zadrima gjen zgjidhje tek...

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ Mark Gjon Koja, nga një fshat në Zadrimë, konstatoi se ishte mbifaturuar kur i erdhi fatura e energjisë elektrike 400 mijë...

“Shqiperiaqeduam.al”, Fatmira: Mora pensionin që më takon dhe diferencën e mohuar...

TIRANË, 19 janar /ATSH/ Ka punuar 26 vjet e 7 muaj, por merrte pension shumë më pak nga sa i takonte. Trokiti në dyert e...
video

Qytetari nga Preza, Ramës: Kam votuar PD por qeverisja socialiste më...

TIRANË, 16 janar /ATSH-Gjergji Mima/ -Qytetari nga Preza Nuredin Cena, gjeti zgjidhje tek platforma e bashkëqeverisjes "shqiperiaqeduam.al" për legalizimin e banesës së tij pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA