Ballina Etiketimet Planeti Mars

Etiketim: planeti Mars

Marsi sot do duket më i madh dhe më i shndritshëm

TIRANË, 31 korrik /ATSH/ - Planeti i kuq do të duket më së miri sot, pasi Marsi do të shfaqet më i madh dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA