Ballina Etiketimet Plak

Etiketim: plak

SOFT NEWS – 84 vjeç dhe 8 kilometra çdo ditë më...

ANKARA, 1 janar /ATSH-AA/ - Ahmet Ali Demirel, 84-vjeçari nga qyteza Guce në provincën verilindore turke Giresun, çdo ditë përshkon më këmbë një rrugë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA