Ballina Etiketimet Pjetri

Etiketim: Pjetri

Tërheqja e Valdrin Pjetrit, Basha: Një kriminel më pak në politikë

TIRANË, 15 gusht/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagoi sot lidhur me tërheqjen e Valdrin Pjetrit nga marrja e detyrës si kryebashkiak i...

PD shpërndan traktate në Shkodër, Pjetri: Duan të largojnë vëmendjen nga...

TIRANË, 12 gusht /ATSH/ - Partia Demokratike vijon sulmet kundër kryebashkiakut të Shkodrës, Valdrin Pjetri ku aktivistë të saj kanë shpërndarë ditën e sotme...

Pjetri publikon certifikatën e pastërtisë së figurës: PD tenton të mbulojë...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/- Kryetari i ri i Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri ka publikuar certifikatat e pastërtisë së figurës së tij në Itali. Sipas Pjetrit,...

Valdrin Pjetri kryetar i bashkisë Shkodër, gjykata i konfirmon mandatin

TIRANË, 26 korrik/ATSH/ Gjykata e Shkodrës konfirmoi sot mandatin e Valdrin Pjetrit, si kryetar i bashkisë së Shkodër, i zgjedhur fitues në zgjedhjet vendore...

Pjetri: Në 30 qershor nis një kapitull i ri për Shkodrën...

TIRANË, 20 qershor /ATSH-A.ALLA/ - "Dhjetë ditë e ndajnë Shkodrën nga momenti historik dhe nga realizimi i ëndrrës socialiste së çdo shkodrani të vitit...

Kandidati socialist për Shkodrën, Pjetri: Ja si do t’ia kthej shkëlqimin...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/- Pas 30 qershorit Shkodrës, djepit të kulturës dhe qytetarisë, do t’i kthejmë shkëlqimin e dikurshëm. Kështu thekson kandidati i Partisë Socialiste për...

Pas 30 qershorit, përmirësim i transportit urban në Shkodër

TIRANË, 11 qershor/ATSH/- Kandidati i Partisë Socialiste për Shkodrën, Valdrin Pjetri, zhvilloi sot një takim me administratorët e autoshkollave dhe përfaqësues të shoqatës së...

Pjetri: Në korrik Shkodra do të drejtohet nga PS, koha e...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/- Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetri deklaroi sot se "në korrik bashkia e Shkodrës do të drejtohet...

Drejtoritë rajonale Shkodër, plane konkrete pune për sezonin turistik

TIRANË, 5 prill/ATSH/ - Shërbime më të shpejta e cilësore me fokus qytetarin dhe plan pune konkret për sezonin turistik. Ky është urdhri i...

Prezantohet prefekti i ri i Shkodrës, Lleshaj: Angazhim maksimal për sigurinë...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ - Valdrin Pjetri ka marrë zyrtarisht detyrën e Prefektit të Shkodrës. Ish-drejtori i Përgjithshëm i Zyrës së Hipotekave, Pjetri ka marrë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA