Ballina Etiketimet Pershkallezim

Etiketim: pershkallezim

BRUKSEL – BE-ja paralajmëron për rreziqet e një përshkallëzimi ushtarak në...

BRUKSEL, 18 shkurt /ATSH-AFP/ - Bashkimi Europian paralajmëroi sot për rreziqet e një përshkallëzimi ushtarak në Venezuelë dhe theksoi se do të vazhdojë pjesëmarrjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA