Ballina Etiketimet Perkujdes social

Etiketim: perkujdes social

Vendimi/ Shpërblim 55 mijë lekë për punonjësit e qendrave sociale në...

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Punonjësit pranë qendrave sociale, të cilët janë angazhuar në shërbim të personave në këto qendra, gjatë epidemisë COVID-19, do të marrin...

Plan përkujdesi social në bashkinë e Shijakut

TIRANË, 25 janar/ATSH/-Përfaqësues të institucioneve publike dhe ofrues shërbimesh në territorin e bashkisë së Shijak zhvilluan sot një tryeze diskutimi mbi nevojat e fëmijëve...

Bizneset u vijnë në ndihmë qendrave të përkujdesit social

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ - Solidariteti, përtej moshës e etnisë, fesë apo bindjeve të tjera i bën festat e fundvitit akoma më të bukura. Në këtë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA