Ballina Etiketimet Pergjigje

Etiketim: pergjigje

Zbulohet pse ilaçi i kancerit të fshikëzës vepron vetëm në 40...

ROMË, 15 janar /ATSH-ANSA/ - Shkencëtarët kanë zbuluar se përse “mitomicina”, ilaçi më i përdorur në kimioterapinë për kancerin e fshikëzës, funksionon vetëm në...

GJENEVË – Bachelet kritikon Kinën, Rusinë dhe SHBA për përgjigjen ndaj...

GJENEVË, 30 qershor /ATSH-AFP/ - Komisionerja e lartë e OKB-së për të Drejtat e Njeriut, Michelle Bachelet dënoi sot intimidimin e ushtruar nga autoritetet...

GJENEVË – Vendet anëtare për një vlerësim të pavarur të përgjigjes...

GJENEVË, 19 maj /ATSH-AFP/ - Njëqind e nëntëdhjetë e katër anëtarët e OBSH-së, përfshirë SHBA-në dhe Kinën miratuan sot një rezolutë që parashikon një...

Reagimi i AKSHI-t për vjedhjen e të dhënave: e-Albania ura e...

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit ka reaguar pas një shkrimi të publikuar në një nga mediat e përditshme për grabitjen...

BRUKSEL – Eurozona dakord për një përgjigje të parë ndaj krizës...

BRUKSEL, 8 maj /ATSH-AFP/-Ministrat e Financave të zonës së euros ranë dakord sot për detajet e një përgjigjeje të parë ndaj krizës së shkaktuar...

Gjiknuri përshëndet qëndrimin e opozitës për Reformën Zgjedhore: Reflektim serioz në...

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Bashkëkryetari i Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri i është përgjigjur letrës së drejtuar sot nga opozita në të cilën...

Nga hapja e kufijve e deri tek lejet për lëvizjen e...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Në përgjigje të pyetjeve të qytetarëve, Kryeministri Edi Rama u shpreh sot se hapja e kufijve mund të ndodhë para muajit...

Për të gjithë ata që dezinformohen/ Kjo është e njëjta shtëpi,...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se ende nuk ka parë në medie që të verifikohen shifrat e ndihmave që po shpërndahen...

ITALI -Conte: Asnjë shtet nuk mbetet i paprekur nga ky cunam...

ROME, 18 mars /ATSH-ANSA/- Një krize të jashtëzakonshme, e të paparë i duhet përgjigjur me mjete po aq të jashtëzakonshme, duke vendosur çdo instrument...

ISHP, fakte mbi transmetimin e COVID-19

TIRANË, 14 mars/ATSH/Koronaviruset janё një familje e madhe virusesh që shkaktojnë sëmundje nga më të lehtat deri tek ato tepër të rënda. Instituti i Shëndetit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA