Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Basha: 200 mijë lekë të vjetra sipërmarrësve për çdo punonjës që...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në një fasoneri në Lezhë. Gjatë bisedës me administratoren Brunilda Shytaj, Basha u...

PD, Çupi: Një vit pas tërmetit nuk ka asnjë shenjë për...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi është shprehur sot se, “një vit pas tërmetit, nuk ka asnjë shenjë të spitalit...

Çupi: Rama realizoi vetëm 8% të planit për rindërtimin

TIRANË, 2 dhjetor /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi deklaroi sot se Kryeministri Rama ka realizuar vetëm 8 për qind të planit për...

Halim Kosova: Komisioni i PD më s’kualifikoi se nuk shaja PS...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Mjeku i njohur Halim Kosova, ish-deputet i Partisë Demokratike dhe ish-kandidat i PD për bashkinë e Tiranës, është shprehur i keqardhur...

Pampuri: 1 maskë mbrojtëse kushton 3 herë më shtrenjtë, qeveria hesht

TIRANË, 1 dhjetor/ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri reagoi sërish sot lidhur me tenderat për blerjen e maskave mbrojtëse, të cilat sipas saj,...

Sulmet për Rindërtimin/ Ndreu: 5 herë iu përmbyt Shkodra këtyre të...

TIRANË, 30 nëntor/ATSH/ Kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu reagoi sot ndaj deklaratave të opozitës për rindërtimin, ndërsa kujtoi se për përmbytjet në Shkodër...

“PD të ndalojë intrigën e të fillojë vetërrëfimin”/ Zv.ministri Koçi: Helikopterët...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ Zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, reagoi sot pas publikimit të videos nga Partia Demokratike, e cila pretendon se ministrja Olta Xhaçka...

Teliti: Brenda 1 viti janë ndërtuar vetëm 89 ndërtesa dhe 10...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/  Drejtori i kabinetit të Partisë Demokratike, Dorjan Teliti, deklaroi sot se brenda 1 viti janë ndërtuar vetëm 89 ndërtesa individuale...

Basha: 1 vit pas tërmetit, një numër i madh familjesh janë...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ -“Sot 1 vit pas tërmetit, një numër i madh familjesh janë në çadra”, deklaroi sonte kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim...

“Lëvizjet e helikopterëve lënë gjurmë në sistem”/ Ministria e Mbrojtjes: PD...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Ministria e Mbrojtjes reagoi sot ndaj deklaratave të ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi, e cila u shpreh se ministrja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA