Ballina Etiketimet PD. liqeni

Etiketim: PD. liqeni

PD: Veliaj po betonizon parkun e liqenit

TIRANË, 5 shtator/ATSH/ "Plani i Erion Veliajt për parkun e liqenit është betonizimi dhe ndërtimi i kullave". Kështu deklaroi sot, përmes një deklarate për shtyp,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA