Ballina Etiketimet PD KLSH Prokuroria

Etiketim: PD KLSH Prokuroria

PD: Prokuroria nuk heton të korruptuarit, KLSH kallëzoi 129 zyrtarë

TIRANË,10 gusht/ATSH- I. Vata/ - PD do të analizojë dhe hetojë çdo pronë publike të vjedhur, askush nuk do e gëzojë, ka deklaruar sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA