Ballina Etiketimet Pasuri

Etiketim: pasuri

Efektet e pandemisë/ Kuvendit i kërkohet shtyrja me një vit e...

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Kuvendi nisi shqyrtoi vendimin e qeverisë për shtyrjen e afatit për rivlerësimin e pasurive të paluajtshme. Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila...

SPAK përfundon verifikimet, kërkon konfiskimin e pasurisë për 5 shtetas

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka përfunduar verifikimet pasurore për procedimin pasuror në ngarkim të shtetasve Klevi...

Rivlerësimi i pasurisë së paluajtshme/ Shtyhet afati deri më 30 shtator...

TIRANË, 10 dhjetor/ATSH/ Afati për rivlerësimin e pasurive të paluajtshme është shtyrë sërish. Këshilli i Ministrave miratoi në mbledhjen e radhës p/ligjin për shtyrjen e...

Vetëdeklarimi i pasurisë/ OFL u nis kërkesën 5 shtetasve me precedentë...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për...

Elon Musk… i dyti mes më të pasurve në botë

NJU JORK, 24 nëntor /ATSH-AFP/ - Elon Musk, kreu i trazuar i prodhuesit të automjeteve elektrike ''Tesla'', ka kaluar Bill Gates për t'u bërë...

Kërcimi i Tropojës, rituali i shtegtimit, xhubleta dhe Eposi i Kreshnikëve/...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Ministria e Kulturës dhe Fondacioni Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim AADF nënshkruan sot në Razmë, Shkodër, memorandumin e mirëkuptimit për përgatitjen e dosjeve...

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë/ OFL u dërgon formularin 3 të...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

Pasuria e 50 amerikanëve e barabartë me atë të 165 milionë...

NJU JORK, 9 tetor /ATSH-AA/ - Pasuria totale e 50 amerikanëve më të pasur në SHBA është e barabartë me pasuritë e 165 milionë...

Pasuria e miliarderëve arrin majat gjatë pandemisë

ZYRIH, 7 tetor /ATSH-AFP/ - Pasuritë e miliarderëve vazhdojnë të arrijnë majat pavarësisht tronditjes nga pandemia, në sajë të një rikthimi të shpejtë në...

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë/ OFL u dërgon kërkesën 4 të...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 2 shtetasve në Fier dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA