Ballina Etiketimet Pastrim

Etiketim: pastrim

Rama: Pastrimi i vendit ku jetojmë është patriotizëm

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Plani Kombëtar i Pastrimit po vijon me intensitet në çdo bashki të vendit. Kryeministri Edi Rama ndau sot foto nga aksioni i...

Fotogaleri, vijon pastrimi i territorit në bashkitë e vendit

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vlerësoi sot angazhimin e bashkive për pastrimin e territorit. Rama ndau një fotoalbum nga aksioni i pastrimit në disa...

Fotogaleri, vijon pastrimi i territorit në bashkitë e vendit

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vlerësoi sot angazhimin e bashkive për pastrimin e territorit. Rama ndau një fotoalbum nga aksioni i pastrimit në disa...

Kumbaro apel qytetarëve: Mbani pastër monumentet e kulturës

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro i bëri apel sot qytetarëve të mbajnë pastër monumentet e kulturës. Kumbaro ndau sot disa...

Vijon pastrimi i territorit në bashkitë e vendit

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Plani Kombëtar i Pastrimit po vijon çdo ditë në të gjithë vendin me pastrimin e territorit. Kryeministri Edi Rama ndau sot foto...

Vijon pastrimi i territorit në Vlorë, Tepelenë, Memaliaj, Kukës dhe Gjirokastër

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Në gjithë vendin po vijon aksioni i pastrimit të territorit në kuadër të Planit Kombëtar të Pastrimit. Kryeministri Edi Rama ndau sot...

Aksion për pastrimin e Parkut Kombëtar të Butrintit

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Në Parkun Kombëtar të Butrintit, një nga pikat më të rëndësishme të turizmit kulturor, vazhdon puna për pastrimin e territorit. Pjesë e...

Bashkia Korçë angazhohet në Planin Kombëtar të Pastrimit

TIRANË, 18 nëntor /ATSH/ Bashkia Korçë është angazhuar në zbatimin e Planit Kombëtar për pastrimin e mjedisit. Ndërmarrja e Shërbimeve Publike, bashkia Korçë ka ndërhyrë...

Rama: Patriot është ai që nuk e turpëron vendin e tij...

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/ Në të gjithë vendin vijon Plani Kombëtar i Pastrimit. Kryeministri Edi Rama publikoi sot pamje nga aksionet e pastrimit në disa qytete...

Rama: Patriotizmi fillon nga mbrojtja e mjedisit të vendit tënd

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ “Patriotizmi fillon nga mbrojtja e mjedisit të vendit tënd”, u shpreh sot Kryeministri Edi Rama. Kreu i qeverisë publikoi foto që tregojnë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA