Ballina Etiketimet Parku Kombëtar ”Shebenik- Jabllanicë”

Etiketim: Parku Kombëtar ”Shebenik- Jabllanicë”

FOTO/ Potenciali turistik dhe mjedisor i zonës së Rrajcës

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Në kuadër të programit "Junior Ranger -Shpresë për të ardhmen" u realizua ekspedita e radhës në zonën e Rrajcës...

FOTO/ Hiking mes dëborës në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë

TIRANË, 30 janar /ATSH/ - Shqipëria tashmë si destinacion turistik gjithëvjetor ofron vende mjaft interesante për t'u eksploruar dhe gjatë stinës së dimrit. Turizmi i...

FOTO/ Parku Kombëtar Shebenik-Jabllanicë, në mbrojtje të lakuriqëve të natës

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ - Në kuadër të projektit "Junior ranger - Shpresë për të ardhmen" punonjësit e Agjencisë Kombëtare të Zonave të Mbrojtura,...

FOTO/ Parku Kombëtar “Shebenik- Jabllanicë” me qendër të re vizitorësh

TIRANË, 11 dhjetor /ATSH/ - Parku Kombëtar ''Shebenik- Jabllanicë" prej më se 2 vitesh ka një qendër vizitorësh në fshatin Fushë-Studë dhe një i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA