Ballina Etiketimet Panuçi

Etiketim: Panuçi

Panuçi: Respekt dhe jo frikë ndaj Turqisë, synojmë fitoren

TIRANË, 21 mars/ATSH/ - Trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Kristian Panuçi në konferencën për shtyp të dhënë në prag të ndeshjes me kombëtaren...

Panuçi kontaktohet nga drejtuesit e “Romës”

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ - Trajneri i Kombëtares shqiptare, Cristian Panuçi sipas medieve italiane, më konkretisht sipas “Il Mesaggero”, është në listën e drejtuesve...

Panuçi ndjek seleksionimet e moshave në Itali

TIRANË, 18 dhjetor/ATSH/ - Trajneri i Kombëtares kuqezi, Kristian Panuçi ka marrë pjesë në seleksionimet e moshave të zhvilluara në Itali. Federata Shqiptare e Futbollit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA