Ballina Etiketimet Panair

Etiketim: panair

video

Sfida e turizmit në Shqipëri, rritja e ofertës turistike

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155714425091523/ TIRANË, 6 Prill/ATSH-Maela Marini/ - Sfida kryesore e Shqipërisë në sektorin e turizmit është rritja e ofertës për të përballuar një kërkesë që vjen...

Panairi Mesdhetar i Turizmit për turistët, por edhe për investitorët

TIRANË, 4 Prill/ATSH/ - Turizmi mbetet sektori kyç nëpërmjet të cilit Shqipëria synon të konkurrojë fuqishëm në tregjet ndërkombëtare dhe të gjenerojë rritje ekonomike...

Destinacionet turistike shqiptare, promovim në kuadër të turizmit mesdhetar

TIRANË, 2 Prill/ATSH-Maela Marini/.- “Mediterranean Tourism Fair Tirana 2018”, një nga ngjarjet më të rëndësishme të turizmit rajonal do të mbledhë në Tiranë, pjesëmarrës...

Çelet panairi “Work & Study”, 60 kompani ofrojnë mbi 3 mijë...

TIRANË, 28 mars/ATSH/- I kthyer tashmë në një traditë, u çel në ambientet e Pallatit të Kongreseve edicioni IX i Panairit “Work & Study”,...

Panairi i Librit në Lajpcig, Kumbaro: Letërsia, urë lidhëse përtej kufijve

https://www.facebook.com/mirela.kumbaro/videos/10216030210369452/?t=13 TIRANË, 20 Mars/ATSH/ - Letërsia shqipe kishte stendën e saj në Panairin e Librit që çdo vit mbahet në Lajpcig në muajin mars. Ministrja e...
video

Shqipëria, paketa të përbashkëta rajonale turistike për tregjet e treta

TIRANE, 8 Mars/ATSH/- Shqipëria do të ofrojë paketa të përbashkëta rajonale turistike për tregjet e treta.Kjo është risia e prezantuar nga ministri i Turizmit...

Shqipëria turistike në panairin e Berlinit

TIRANË, 8 Mars/ATSH/ - Shqipëria synon të kthehet në një nga destinacionet me tërheqëse për turizmin, jo vetëm në rajon, por për krejt Europën. Nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA