Ballina Etiketimet Panair

Etiketim: panair

Berat/ Çelet panairi dimëror i BE-së

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ – Panairi Dimëror i Bashkimit Europian është çelur sot në Berat, si një mundësi për promovimin e projekteve të BE-së...

Biznesi shqiptar, interes për panairin e artizanatit në Itali

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/- Panairi “Artigiano in Fiera” që zhvillohet nga data 1 deri më 9 dhjetor 2018 në Fieramilano Rho-Pero ka nxitur interesin...

Dhoma e Tregtisë së Janinës: Shqipëria vend tërheqës për të bërë...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/196776881225778/ TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ - Në panairin e "Klik Ekspo Grup" mori pjesë edhe Dhoma e Tregtisë së Janinës nga Greqia. Zëvendësdrejtori i kësaj dhome,...

Projektet hekurudhore në Shqipëri tërheqin sipërmarrësit serbë

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/254696435177624/ TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ - Në panairin e përvitshëm "Klik Ekspo Group" që po zhvillohet në Tiranë, marrin pjesë sipërmarrje vendase, por edhe të...

Sipërmarrja shqiptare mundësi bashkëpunimi në China International Import Expo

TIRANË, 8 nëntor /ATSH/- Biznesi shqiptar po merr pjesë në panairin “China International Import Expo(CIIE)”, Shanghai, Kinë, duke promovuar produktet "Made in Albania", si një ...

Vlorë/ Promovohet në panairin e Kotës “Trashëgimia Gastronomike” e Labërisë

TIRANË, 27 tetor/ATSH/- Gatimet tradicionale të zonës së Labërisë u promovuan në panairin e organizuar në Kotë të Vlorës. "Trashëgimia Gastronomike” apo e “Kuzhinës Tradicionale”,...

Shkodër, panair i produkteve dhe aseteve të trashëgimisë kulturore

TIRANË, 26 tetor/ATSH/ - Produktet lokale, asetet e trashëgimisë kulturore dhe gatimet tradicionale të territorit të Shkodrës u promovuan sot në panairin e organizuar...

Verërat me varietete autoktone, garanci për sukses në tregun botëror

TIRANË, 13 tetor/ATSH/ "Varieteti autokton i rrushit është mënyra më inteligjentë për të hyrë në një treg botëror shumë të sofistikuar, siç është ai...

FOTO- Berati në panairin “Shqipëria punon tokën”

TIRANË, 13 tetor/ATSH/- Produktet e Beratit u prezantuan në panairin kombëtar të bujqësisë, blegtorisë dhe agropërpunimit, "Shqipëria punon tokën", i zhvilluar për të dytin...

Skemat e mbështetjes për Bujqësinë, agroturizëm në tokat deri dje, djerrë

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1026875794166704/?t=2 TIRANË, 13 tetor/ATSH/- "Skema e mbështetjes që i adresohet bujqësisë ka pasur risi këtë vit në zhvillimin rural, ku ne kemi akorduar 4 milionë...

MOST POPULAR

HOT NEWS