Ballina Etiketimet Pagese

Etiketim: pagese

Tatimet: Pagesa e tatimit mbi fitimin brenda 30 marsit

TIRANË, 21 mars/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve kërkoi sot që pagesa e kësteve të tatimit mbi fitimin për 3-mujorin e parë të vitit...

“Forbes” shpall muzikantët më të paguar në biznes

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - “U2”, “ColdPlay” dhe Ed Sheeran janë muzikantët më të paguar në biznes, sipas revistës “Forbes”. Rokerët veteranë irlandezë të “U2”...

Autostrada Tiranë-Durrës, dy rrugë alternative pa pagesë

TIRANË, 21 nëntor /ATSH/ - Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri deklaroi sot, në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave se, nëse rruga Tiranë-Durrës...

ISSH: Shlyerja e viteve të punës, procedura dhe dokumentacioni që duhet

TIRANË, 23 gusht/ATSH/-Instituti i Sigurimeve Shoqërore bën me dije se mund të paguhen vitet e kaluara të punës për të marrë jo vetëm pension...

Kush përfiton nga skema e zbritjes së tarifës në “Rrugën e...

TIRANE, 2 Prill/ATSH/- Ndërsa ka nisur procesi i dialogut mes Autoritetit Kontraktor dhe koncesionarit për përdoruesit e shpeshtë të "Rrugës së Kombit", në kontratë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA