Ballina Etiketimet P/lgij

Etiketim: p/lgij

Ratifikohet marrëveshja me Komisionin Europian/ Forcim i përfshirjes sociale

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Komisioni Parlamentar i Ekonomisë dhe Financave ratifikoi marrëveshjen e financimit me Komisionin e Bashkimit Europian, në lidhje me programin vjetor kombëtar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA