Ballina Etiketimet OST

Etiketim: OST

Punime në Linjat 220kV, OST: Kufizime të energjisë në Elbasan e...

TIRANË, 3 mars /ATSH/ - Për shkak të punimeve që do të kryejë Operatori Sistemit të Trasmetimit (OST) në Linjat 220kV L220-5; L220-6 Tirane...

Instalohet sistemi i matjes, kufizime energjie në disa zona të Tepelenës

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ Operatori i Sistemit të Transmetimit të energjisë, njoftoi sot se në kuadër të punimeve për instalimin e sistemit të matjes në...

Remontet e OST, kufizim energjie në disa zona në Tiranë

TIRANË, 5 shkurt /ATSH/ - Operatori i Sistemit të Trasmetimit (OST) bën të ditur se për shkak të punimeve për instalimin e sistemit të...

Punime në rrjetin, OST njofton për ndërprerje të energjisë

TIRANË, 22 janar /ATSH/- Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) bën të ditur se, ka nisur punimet rehabilituese të linjës energjetike Shkopet – Laç...

Humbi jetën në krye të detyrës, Gjiknuri ngushëllon familjen e punonjësit...

TIRANË, 11 janar/ATSH/ - Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri ka shprehur ngushëllimet për familjarët dhe të afërmit e Angjelin Qafës,...

Vendoset eksploziv në linjën e tensionit të lartë 400 kV, Tirana 2 –...

TIRANË, 7 janar /ATSH/ - Në një nga shtyllat e linjës së tensionit të lartë 400 kV, Tirana 2 - Podgoricë, në Fushë Krujë është vendosur një...

OST: Kemi zgjidhur kontratën me “DH Albania” pas denoncimit në media

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ - Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST), informon  opinionin publik, se pas rastit të publikuar në media lidhur me parregullsitë...

Investimi i OST-së, përmirësohet transmetimi i energjisë në verilindje të vendit

TIRANË, 16 gusht/ATSH/ Një investim prej 230 milionë lekësh i Operatorit të Sistemit të Transmetimit ka përmirësuar ndjeshëm transmetimin e energjisë elektrike në të...

Remont në linjën Ulëz – Shkopet – Rubik, orët dhe zonat...

TIRANË, 4 qershor /ATSH/- Operatori i Sistemit të Trasmetimit të Energjisë Elektrike (OST) për shkak të provimit të maturës shtetërore, ka spostuar për nesër, më datë...

Remont në sistemin e transmetimit Durrës, zonat dhe oraret e stakimit...

TIRANË, 30 maj /ATSH/- Operatori i Sistemit të Transmetimit të Energjisë Elektrike (OST) për shkak të punime të remonteve të planifikuara, më datë 31/05/2018...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA