Ballina Etiketimet OST

Etiketim: OST

OST punime në nënstacionin e Gjirit të Lalëzit, kufizime të energjisë...

TIRANË, 19 prill/ATSH/ Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) njoftoi sot do të kryejë punime në nënstacionin 110 kV Sallmonë - Gjiri i Lalëzit,...

FOTO/ Operatori i Sistemit të Transmetimit pranë familjeve në nevojë

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Operatori i Sistemit të Transmetimit i është bashkuar operacionit humanitar për të ndihmuar me pako ushqimore familjet në nevojë. "Falë kontributit vullnetar...

Furnizimi me energji, OST investime për rehabilitimin e rrjetit 110 kV

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/ Operatori i Transmetimit të Energjisë po vijon me investimet për rehabilitimin e rrjetit 110 kV. Sipas OST-së, në kuadër të vazhdimit të...

Balluku: Strukturat e OSHEE dhe OST në gatishmëri të plotë në...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH - I. Vata/- “Strukturat e OSHEE dhe OST në gatishmëri të plotë për të siguruar furnizim të pandërprerë energji për...

Remont në nënstacionin Fushë Arrëz, ndërprerje e energjisë për disa zona

TIRANË, 10 dhjetor/ATSH/- Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) njofton se përgjatë këtyre dy ditëve do të kryejë ndërhyrje në zbarrat në nënstacionin në...

OST: Grupet e punës janë në gatishmëri në zonat e prekura...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) njoftoi se grupet e punës janë në gatishmëri dhe në mbështetje të plotë të qytetarëve...

OST remont në linjën 110 kV Fier-Selenicë

Tiranë, 7 nëntor/ATSH/-Operatori i Sistemit të Transmetimit po kryen remontin e linjs 110 KV Fier-Selenicë. Investimi i OST-së synon të përmirësojë ndjeshëm furnizimin me energji...

OST remont në linjës 110 kV Bushat2-Lezhë

Tiranë, 4 Nëntor/ATSH/- Operatori i Sistemit të Transmetimit po kryen një remont në traktin e linjës 110 kilovolt Bushat2-Lezhë. Investimi i OST-së synon të përmirësojë...

OST shpall tender për auditimin e pasqyrave financiare dhe vlerësimin e...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ Operatori i Sistemit të Transmetimit shpall tenderin për përzgjedhjen e kompanisë që do të bëjë vlerësimin e aseteve ose detyrimeve të...

Remont në linjat 110 kV Fushë-Krujë – Laç dhe Librazhd, pa...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Operatori i Sistemit të Transmetimit njoftoi të hënën se për shkak të remontit të planifikuar që do të kryhet në linjën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA