Ballina Etiketimet Oshee

Etiketim: oshee

OSSH në terren për riparimin e avarive nga moti i keq

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Moti i keq me temperatura të ulëta dhe reshje bore që ka përfshirë vendin tonë gjatë ditës së sotme, ka shkaktuar...

Furnizimi pa ndërprerje me energji gjatë festave, Çela: 309 ekipe në...

TIRANË, 1 janar/ATSH/ 309 ekipe të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) do të jenë në terren përëgjatë ditëve të festave për të...

Normalizohet situata pas dëmtimit të linjave 35 kV Shijak-Vorë dhe Mëzes-Valias

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Rrjeti elektrik i tensionit të lartë 35 kV pësoi sot gjatë mesditës dy goditje nga subjekte private, duke sjellë stakim të...

Moti i keq, pasoja në rrjetin e disa zonave, kryesisht rurale

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ Përkeqësimi i kushteve të motit në orët e para të ditës së sotme, 27 dhjetor, ka shkaktuar dëme në rrjetin elektrit...

Festat e fundvitit, OSHEE në gatishmëri për evitimin e çdo problematike

TIRANË, 25 dhjetor/ATSH/ Furnizimi pa ndërprerje me energji elektrike i qytetarëve mbetet prioritet i punës së OSHEE-së, e cila ndodhet në terren për të...

“Bushneshi”, sekuestrohen 58 kilogramë lëndë narkotike, në pranga 7 shtetas

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ Policia ka goditur në Kurbin një tjetër rast të kultivimit të bimëve narkotike me anë të llambave, duke finalizuar me...

Përmet, OSHEE po punon për rikthimin e energjisë në Petran

TIRANË, 15 dhjetor /ATSH/ Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njoftoi sot se, në Petran të Përmetit moti me dëborë ka sjellë avari...

Moti i keq, 2200 punonjës në terren për stabilizimin e furnizimit...

TIRANË, 14 dhjetor /ATSH/ Prej disa ditësh, si pasojë e ndryshimeve drastike të motit, me reshje shiu e bore dhe temperatura të ulëta, rrjeti...

Dëbora rrëzon shtyllën e fiderit, disa zona pa energji në Dibër

TIRANË, 13 dhjetor /ATSH/ Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) bën të ditur se, si pasojë e motit të keq, i cili vijon...

Gjirokastër, punohet për zgjidhje përfundimtare të avarisë

TIRANË, 13 dhjetor /ATSH/ Pas më shumë se 10 orësh punë intensive në terren nga brigadat e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE)...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA