Ballina Etiketimet OSHEE Tirane Berat

Etiketim: OSHEE Tirane Berat

OSHEE kufizon energjinë elektrike në Berat dhe Tiranë

TIRANË, 7 prill /ATSH - I. Vata/ - Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentë e energjisë elektrike në Tiranë dhe ata të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA