Ballina Etiketimet OSHEE remont ne Lushnjë

Etiketim: OSHEE remont ne Lushnjë

Punimet në nënstacionin e Lushnjës, OSHEE remont të planifikuar

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Për të rritur cilësinë e furnizimit me energji elektrike për banorët dhe për të reduktuar humbjet në rrjet, Operatori...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA