Ballina Etiketimet Organizate

Etiketim: organizate

Leonardo Di Caprio themelon organizatë humanitare për viktimat e COVID-19

NJU JORK, 3 prill /ATSH-AA/- Aktori hollivudian Leonardo DiCaprio ka themeluar një organizatë në ndihmë të viktimave të pandemisë të koronavirusit të ri COVID-19. Organizata...

TURQI – Arrestohen dhjetëra të dyshuar për lidhje me organizatën terroriste...

ANKARA, 21 janar /ATSH-AA/ - Një operacion u zhvillua sot në disa qytete të Turqisë në kuadër të arrestimit të pjesëtarëve të dyshuar të...

SHBA – FMN: Ukraina të kufizojë rolin e shtetit dhe të...

UASHINGTON, 7 nëntor /ATSH-AFP/ - FMN-ja i kërkoi sot Ukrainës të ecë përpara me reformat strukturore duke rekomanduar kufizimin e rolit të shtetit dhe...

Viola, shqiptarja që u vjen në ndihmë fëmijëve të sëmurë në...

TIRANË, 16 gusht/ATSH/-Shqiptarët çdo e ditë e më shumë po njihen për kontributin e çmuar që japin në shtetet dhe vendet ku kanë emigruar,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA