Ballina Etiketimet Oraret e zgjatura

Etiketim: oraret e zgjatura

Oraret e zgjatura dhe intensiteti në punë, ndikim në shëndetin mendor

TIRANË,10 gusht /ATSH/ - Gjithnjë na është thënë se po të punojmë më shumë do të ngrihemi në detyrë, do të marrim rritje rroge...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA