Ballina Etiketimet Online

Etiketim: online

Certifikata e pronësisë, marrja e përgjigjes online me vulë elektronike për...

TIRANË, 19 Mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se marrja e përgjigjes online me nënshkrim, vulë elektronike për të gjitha shërbimet në e-Albania që...

7.7 milionë aplikime pa ecejake/ Karçanaj: 10 milionë dokumente me vulë...

TIRANË, 19 mars/ATSH/ "Kur morëm drejtimin e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit kishim vetëm 14 shërbime online. Sot ne kemi 1207 shërbime elektronike...

“Stoku i TVSH është duke u reduktuar”/ Ibrahimaj: Në prill aplikohet...

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Duke nisur nga muaji prill i këtij viti, tatimpaguesit kërkesën për rimbursimin e TVSH-së do të mund ta paraqesin vetëm...

Hapet Festivali i 71 i Filmit në Berlin, i gjithi online

BERLIN, 1 mars /ATSH-DPA/ - Festivali i 71-të i Filmit në Berlin hapet në një version në internet për shkak të pandemisë, me filma...

Universiteti i Tiranës: Provimet e semestrit të parë do të zhvillohen...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ Universiteti i Tiranës ka marrë sot vendimin sa i përket zhvillimit të provimeve të semestrit të parë për shkak të situatës...

Dita Ndërkombëtare e Doganave/ Shërbimet online përmirësuan shërbimin ndaj biznesit, u...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Rritja e cilësisë në ofrimin e shërbimeve doganore ndaj biznesit dhe qytetarëve, është në fokus të Administratës Doganore Shqiptare. Në ditën ndërkombëtare...

Juristi online në e-Albania/ Gjonaj: Ndihmë ligjore falas për çdo pyetje...

TIRANË, 23 janar /ATSH/ Ministria e Drejtësisë u ofron qytetarëve, ndihmë ligjore falas, përmes platformës Juristi Online, në portalin e-Albania. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj,...

“I kemi kursyer biznesit çerekmilioni orë pritje”/ 4-vjeçarin e ardhshëm gjithçka...

TIRANË, 19 janar/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "ne kemi kursyer çerekmilionë orë për marrëdhëniet biznes-shtet në aspektin e radhëve, pritjeve dhe...

44 shërbime online në DPSHTRR/ 88 vite dhe 221.8 milionë lekë...

TIRANË, 19 janar/ATSH/ Në vitin 2020 numri i shërbimeve online në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Transportit Rrugor arriti në 44 shërbime, ndërsa...

Rreth 800 mijë shërbime online të DPSHTRR në portalin e-Albania

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka sjellë më pranë qytetarëve 44 shërbime online gjatë vitit 2020 përmes platformës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA