Ballina Etiketimet Numerim

Etiketim: Numerim

Numërohen mbi 8 mijë vota me kusht, gati gjysmën i merr...

PRISHTINË, 1 mars /ATSH/ Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është duke vijuar numërimi i votave me kusht dhe personave me aftësi të...

​Vijon rinumërimi i mbi 400 vendvotimeve

PRISHTINË, 23 shkurt/ATSH/-  Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve pasditen e djeshme filloi procesi i rinumërimit të 494 vendvotimeve, për të cilat mori vendim...

​Numërohen 99.84% e votave: VV 47.87%, PDK 17.30%, LDK 13.39%, AAK...

PRISHTINË, 16 shkurt/ATSH/-Nga 99.84 për qind e votave të numëruara deri më tash nga KQZ-ja, partia e Albin Kurtit prin me 47.87 për qind...

​Përfundon numërimi në Prizren: VV 45.58%, PDK 16.77%, LDK 9.70%

PRISHTINË, 15 shkurt/ATSH/- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka përfunduar procesin e numërimit të votave të zgjedhjeve parlamentare edhe për Komunën e Prizrenit. Lëvizja Vetëvendosje...

​Përfundon numërimi i fletëvotimeve në Kosovë/KQZ: Në pritje votat me kusht...

PRISHTINË, 15 shkurt/ATSH/- Ka përfunduar numërimi i fletëvotimeve nga të gjitha vendvotimet në Kosovë, ka mbetur vetëm që të procesohen edhe rreth 1% e...

GJERMANI – Berlini identifikon numrin e personave të pastrehë

BERLIN, 30 janar /ATSH-DPA/ - Numri i personave të pastrehë në Berlin vlerësohet të jetë diku te 10 000, por, zbulimi i saktë i...

Safet Gjici udhëheq me rezultat të thellë garën në bashkinë Kukës

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ - Në bashkinë e Kukësit vijon procesi i numrit të votave ku nga 88 kuti janë numëruar deri më tani...

Zgjedhjet/ Rexhe Byberi i PS, kryebashkiaku i ri i Tropojës

TIRANË, 1 korrik/ATSH/-Rexhe Byberi i PS ka kryesuar me 3,538 kundrejt kandidatit "Bindjes Demokratike", Edison Hasanaj, në bashkinë Tropojë. Sipas rezultateve të Komisionit Qendror të...

Tafani rikonfirmohet në krye të bashkisë së Belshit

TIRANË, 1 korrik/ATSH/- Në bashkinë e Belshit ka përfunduar procesi i numërimit ku ka fituar Arif Tafani me 97,42% të votave. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve...

Përfundon numërimi edhe në Konispol, Shuaip Beqiri kryebashkiaku i ri

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ - Pas Pustecit e Memaliajt ka përfunduar numërimi i votave edhe në bashkinë e Konispolit. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë publike...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA