Ballina Etiketimet Nominimet

Etiketim: nominimet

Nominimet e Bafta Film Awards 2019

TIRANË, 10 janar /ATSH/ - Me 12 nominime, filmi ''The Favourite'' është si për ironi, favoriti në garën e sivjetshme të çmimeve “Bafta”. Njoftimi erdhi...

“Rock & Roll Hall of Fame 20” shpall listën e të...

TIRANË,11 tetor /ATSH/ - ''Rock & Roll Hall of Fame 20'' nxori listën e të nominuarve. Midis tyre ka kandidatë të rinj dhe të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA