Ballina Etiketimet Ngjyra e plazhet

Etiketim: ngjyra e plazhet

Rutina bukurie për të ruajtur ngjyrën e bronztë të lëkurës

TIRANË,12 shtator /ATSH/ - Një nga shenjat e mirëqënies që na kanë dhuruar pushimet është dhe ngjyra e bronztë e lëkurës dhe fakti që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA