Ballina Etiketimet Ngjyra bordo

Etiketim: ngjyra bordo

FOTO/ Bordoja, ngjyra që ”ngroh” vjeshtën

TIRANË,4 tetor /ATSH/ - Këtë vit, do ta keni të pamundur t`i rezistoni joshjes së bordosë, është nuanca që po shpërthen në pasarela dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA