Ballina Etiketimet Netflix

Etiketim: Netflix

“House of Cards”, publikohet data e sezonit të 6 dhe të...

TIRANË,8 gusht /ATSH/ - Sezoni i gjashtë dhe i fundit i “House of Cards”, më në fund e ka një datë. Për të gjithë...

SOFT NEWS – Obama negocion me Netflix për një… show!

UASHINGTON, 9 mars /ATSH-DPA/ - Ish-presidenti amerikan, Barak Obama po negocion me Netflix për të shfaqur show-n e tij. “Shërbimi 'streaming' po negocion të paguajë...

MOST POPULAR

HOT NEWS