Ballina Etiketimet Ndeshja me Turqine

Etiketim: ndeshja me Turqine

Panuçi: Respekt dhe jo frikë ndaj Turqisë, synojmë fitoren

TIRANË, 21 mars/ATSH/ - Trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Kristian Panuçi në konferencën për shtyp të dhënë në prag të ndeshjes me kombëtaren...

Kombëtarja U21 / Vrioni-Imeri: Japim maksimumin kundër Turqisë

TIRANË, 20 mars/ATSH/ - Giacomo Vrioni dhe Omar Imeri, dy lojtarët e kombëtares U-21 kanë dalë ditën e sotme në një konferencë në shtyp,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA