Ballina Etiketimet Ndertime

Etiketim: ndertime

FOTO/ Meta apel për mbrojtjen e monumenteve të kulturës nga ndërtimet

TIRANË, 18 prill /ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka apeluar sot në Ditën Ndërkombëtare të Monumenteve të Kulturës dhe Vendeve Arkeologjike për...

Vazhdon puna në Unazën e Madhe, banorët largojnë orenditë nga objektet...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Dy ditë më parë, gjatë një takimi informal që patën me kryebashkiakun Erion Veliaj, disa banorë të Astirit, kryesisht të ardhur...

“Unaza e Re”, kryhet vlerësimi për 18 objekte të tjera

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/- Autoriteti Rrugor Shqiptar vazhdoi edhe gjatë ditës së sotme procesin e vlerësimit të banesave në kuadër të projektit për rehabilitimin e...

Veliaj publikon “simbolin e zhvillimit” të qeverisjes së PD: Nuk do...

TIRANE, 21 nëntor/ATSH/- Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar një foto nga Tirana gjatë kohës së qeverisjes demokratike ku filloi edhe lulëzimi i ndërtimeve pa...

PD: Veliaj po betonizon parkun e liqenit

TIRANË, 5 shtator/ATSH/ "Plani i Erion Veliajt për parkun e liqenit është betonizimi dhe ndërtimi i kullave". Kështu deklaroi sot, përmes një deklarate për shtyp,...

IKMT bllokon punimet e hotelit 7 katësh në breg të detit

TIRANE, 17 Mars/ATSH/- Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit bllokoi sot punimet e një hoteli 7 katësh në Durrës. Objekti, sipas një njoftimi për shtyp...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA