Ballina Etiketimet Nderrim vitesh

Etiketim: nderrim vitesh

Krishtlindje, si të visheni për momentin magjik të vitit

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ - Nuk është asnjëherë shumë shpejt për të menduar për Krishtlindjen(ndonëse jemi në vigjilje) dhe Vitin e Ri… dhe për veshjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA