Ballina Etiketimet Nderhyrje

Etiketim: nderhyrje

FOTO/ Ndërhyrje laparoskopie edhe në spitalin rajonal të Durrësit

TIRANË, 20 maj/ATSH/ - Banorët e qytetit të Durrësit nuk i duhet më të udhëtojnë drejt Tiranës për të kryer ndërhyrje të ndryshme shëndetësore...

SOÇI – Pompeo: Rusia të tregojë që ndërhyrjet në zgjedhje i...

SOÇI, 14 maj /ATSH-AFP/ - Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo i kërkoi sot Rusisë të tregojë se ndërhyrjet në zgjedhjet për të cilat...

SHBA – Popeo: Uashingtoni vazhdon të kritikojë sjelljen e papranueshme ruse

SHBA, 19 prill /ATSH-AFP/ - SHBA-ja do të vazhdojë të kritikojë ndërhyrjen ruse në zgjedhjet amerikane dhe të marrë masa të ashpra kundër aktiviteteve...

Linjë e re ujësjellësi në rrugën “Xhanfize Keko”

TIRANË, 16 prill/ATSH/ - Ujësjellës Kanalizime në Tiranë ka përfunduar një tjetër investim në rrjetin e kanalizimeve në rrugën "Xhanfize Keko" ku është vënë...

SHBA – Uashingtoni paralajmëron Romën mbi ndërhyrjet ruse

UASHINGTON, 3 prill /ATSH-ANSA/ - Uashingtoni paralajmëron Italinë për nërhyrjet ruse, gjatë 70-vjetorit të NATO-s. “SHBA-ja ka besim tek Italia si një prej aleatëve më...

Maliq/ Nis puna për mirëmbajtjen e urës

TIRANË, 16 mars/ATSH/ Kontraktori që mirëmban aksin rrugor Maliq-Lozhan-Grabovë filloi sot punën për riparimin e dëmtimit të shpatullës në hyrje të urës, në km...

BE – Rritet rreziku i një ndërhyrje ruse në zgjedhejt europiane

BRUKSEL, 28 shkurt /ATSH-AFP/ - Disa muaj nga zgjedhejt europiane, qeveritë dhe përgjegjësit shtojnë paralajmërimet kundër një ndërhyrje të mundshme kibernetike ruse në fushatën...

UKT, ndërhyrje në kryqëzimin e rrugës “Bardhyl” dhe “Hoxha Tahsim”

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- Bashkia e Tiranës ka kryer një tjetër ndërhyrje emergjente në kryqëzimin e rrugës “Bardhyl” dhe “Hoxha Tahsim” Kryetari i bashkisë së Tiranës,...

Pas 25 vitesh, bashkia e Tiranës nis investimet në infrastrukturë në...

TIRANË, 15 shkurt/ATSH/- Prej më shumë se 25 vitesh, njësia nr. 11 kishte vuajtur mungesën e investimeve. Bashkia e Tiranës ka nisur punën për rehabilitimin...

SHBA – Ndërhyrjet e huaja nuk patën aspak ndikim në zgjedhjet...

UASHINGTON, 5 shkurt /ATSH-AFP/ - Ndërhyrjet e huaja nuk patën asnjë ndikim në zgjedhjet legjislative të nëntorit 2018 në SHBA, siguroi sot qeveria amerikane. Dy...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA