Ballina Etiketimet Natalia Kircheva

Etiketim: Natalia Kircheva

Natalia Kircheva mësuesja e gjuhës dhe traditave shqiptare në Karakut, Ukrahinë

TIRANË, 9 Dhjetor/ATSH/- Natalia Kircheva është mësuese e gjuhës shqipe në shkollën e fshatit Karakurt në lagjen Bolgard të Odessa, Ukrahinë, ku shqiptarët dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA