Ballina Etiketimet Nanoantitrupa

Etiketim: nanoantitrupa

Zhvillohen nanoantitrupat që bllokojnë COVID-19

BON, 13 janar /ATSH-ANSA/ - Shkencëtarët kanë zhvilluar disa nanoantitrupa të rinj, që janë shpresa për një terapi të re të mundshme antiCOVID-19, sipas...

Zbulohen nanoantitrupat që bllokojnë SarsCov2

STOKHOLM, 7 shtator /ATSH-ANSA/ - Zbulohen nanoanitrupat të afta të bllokojnë infeksionin SarsCov2 dhe të parandalojnë hyrjen e virusit në qelizat njerëzore, sipas zbulimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA