Ballina Etiketimet Naftesjelles

Etiketim: naftesjelles

SHBA – Një nga dekretet e para të Biden anulimi i...

UASHINGTON, 18 janar /ATSH-ANSA/ - Një nga dekretet e para të presidentit të zgjedhur Joe Biden, sapo ai të marrë detyrën në Shtëpinë e...

RAID – Sulmohet me dronë një naftësjellës në Arabi Saudite

RIAD, 14 maj /ATSH-ANSA/ - Arabia Saudite dënoi sot një sulm me dronë kundër njërit prej naftësjellësve të saj. Sulmi u morr përsipër nga rebelët...

MEKSIKË – Arrin në 109 numri i të vdekurve nga shpërthimi...

MEKSIKO, 25 janar /ATSH-AFP/ - Bilanci i shpërthimit të një naftësjellësit në qendër të Meksikës ka arritur në 109 të vdekur, shtatë ditë pas...

MEKSIKË – Të paktën 66 të vdekur nga një zjarr në...

MEKSIKO, 19 janar /ATSH-AFP/ - Të paktën 66 persona kanë vdekur dhe 76 të tjerë janë plagosur për shkak të zjarrin që ka rënë...

ABU DABI – EBA-ja ndërton një naftësjellës midis Eritresë dhe Etiopisë

ABU DABI, 10 gusht /ATSH-AFP/ - Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) do të ndërtojnë një naftësjellës midis Etiopisë dhe portit të Assabit në Eritrea,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA